vyhľadávanie:
Jazyk: skczende • prihlásiť • registrácia

CLC papiere pre farebnú laserovú tlač

Samolepiace papiere a etikety sú vhodné pre tlač etikiet, samolepiek, čiarových kódov, označení produktov a balení, samolepiek pre CD nosiče a množstvo iných výtlačkov s potrebou nalepenia papiera na pevný podklad.

Biele univerzálne samolepiace etikety


Biele samolepiace etikety Lomond sú vhodné pre široké použitie v kancelárii alebo v domácnosti. Sú vhodné pre univerzálne použitie s laserovými alebo atramentovými tlačiarňami. Samolepiace etikety sa používajú najmä pre tlač rôznych označení, vývesiek, upozornení a podobne. K dispozícii sú rôzne výseky samolepiacich etikiet, samozrejmosťou sú aj nedelené samolepiace etikety vo formáte A4 a kruhové etikety.

viac informácií - Biele univerzálne samolepiace etikety

Farebné univerzálne samolepiace etikety


Farebné samolepiace etikety Lomond sú vhodné pre široké použitie v kancelárii alebo v domácnosti. Sú vhodné pre univerzálne použitie s laserovými alebo atramentovými tlačiarňami. Samolepiace etikety sa používajú najmä pre tlač rôznych označení, vývesiek, upozornení a podobne s potrebou darebného zvýraznenia. K dispozícii sú rôzne výseky samolepiacich etikiet, samozrejmosťou sú aj nedelené samolepiace etikety vo formáte A4 a kruhové etikety.

viac informácií - Farebné univerzálne samolepiace etikety

lomond logo 150px Copyright (c) 2011 Lomond Trading Ltd. All rights reserved

napíšte nám | nastaviť ako homepage | pridať medzi obľúbené
HTML4.01  CSS sk.sk main