vyhľadávanie:
Jazyk: skczende • prihlásiť • registrácia

Médiá pre atramentovú tlač

lomond-photopaper-pyramideSéria fotopapierov Lomond Photo Paper pre atramentovú tlač obsahuje rôzne natierané fotopapiere s plošnou hmotnosťou od 90 do 240 g/m2, Sortiment tvoria jednostranné alebo obojstranné pokrytie materiálu, s matným alebo lesklým povrchom. Fotopapiere Lomond v hárkových formátoch sú dodávané v rozmeroch A4, A3, A2, A3+ a 10x15 cm.

Fotopapiere Lomond sú univerzálne, potlač v maximálnej kvalite je možná na každej tlačiarni využívajúcej atramentovú technológiu tlače na termálnej báze (thermal-bubble jet) alebo piezo elektrickej báze (piezo), s použitím pigmentových alebo dye-based atramentov. Všetky fotopapiere Lomond boli testované za účelom plnej kompatibility na OEM tlačiarňach, ako najmä Epson, Canon, HP, Lexmark a iné. Rozlíšenie tlače 2800dpi, okamžité schnutie atramentu, dokonalá absorpcia farbiva, 100% reprodukcia farieb a trvácnosť výtlačkov sú základné vlastnosti všetkých fotopapierov Lomond.

Fotopapier pre kancelársku tlač a multifunkčné zariadenia


Fotopapiere Lomond pre kancelárske atramentové tlačiarne a multifunkčné zariadenia s vysokou belosťou sú určené pre tlač s vysokým kontrastom a brilantnými farbami. Sú vhodné najmä pre tlač farebných dokumentov, prezentácií, grafov, tabuliek a ďalších výtlačkov používaných v kancelárskom prostredí. Sú vhodné pre všetky druhy kancelárskych atramentových tlačiarní a multifunkčné zariadenia.

viac informácií - Fotopapier pre kancelársku tlač a multifunkčné zariadenia

Fotopapier s matným povrchom


Matné fotopapiere Lomond sú obľúbené najmä kvôli priaznivému pomeru cena/kvalita. Výtlačky na matných fotopapieroch sú bez lesku, s vynikajúcim kontrastom a hĺbkou farieb. Matné fotopapiere sú vhodné predovšetkým pre tlač obrázkov a dokumentov, kde nie je požadovaný povrchový lesk, zároveň v prípadoch, keď je požadovaná kvalita a ostrosť výtlačkov.

viac informácií - Fotopapier s matným povrchom

Fotopapier s jemne lesklým povrchom


Fotopapiere s jemne lesklým povrchom (silk coated) spájajú výhody lesklých a matných fotopapierov. Povrch týchto papierov je hladší než pri klasických matných fotopapieroch bez výrazného povrchového lesku.

viac informácií - Fotopapier s jemne lesklým povrchom

Fotopapier s lesklým povrchom


Fotopapiere Lomond s lesklým povrchom sú určené pre atramentovú tlač vo fotografickej kvalite. Lesklá povrchová úprava dodáva výtlačkom reflexný vzhľad odrážajúci svetlo. Lesklé fotopapiere majú schopnosť zobrazenia širšieho farebného spektra, výraznejšieho kontrastu a sýtosti farieb.

viac informácií - Fotopapier s lesklým povrchom

Fotopapier Premium s mikroporéznym povrchom


Fotopapiere Lomond Premium Photo Paper predstavujú sériu materiálov s najnovšou technológiou natieraných papierov s mikroporéznym povrchom. Mikroporézne fotopapiere sú určené najmä pre tlač fotografií v maximálnej kvalite, ktorá je zrovnateľná alebo prekonáva kvalitu tradičných technológií výroby fotografií.

viac informácií - Fotopapier Premium s mikroporéznym povrchom

Fotopapier Premium Gold s barytovým zložením


Fotopapier série Premium Gold pre profesionálnu atramentovú tlač, obohatená o zložku sulfátu bária, vďaka čomu majú nové fotopapiere príjemný povrch a dosahujú vynikajúce vlastnosti pri čierno bielej a farebnej fotografickej tlači s vysokým kontrastom a s plným farebným spektrom. Zvýšená odolnosť a trvácnosť fotografií.

viac informácií - Fotopapier Premium Gold s barytovým zložením

Fotopapier FineArt


Fotopapiere a plátna série Lomond Fine Art sú určené pre umeleckú fotografickú tlač, používanú najmä medzi fotografmi, umelcami a dizajnérmi. Papiere sú vhodné predovšetkým pre tlač reprodukcií umeleckých diel, kopírovanie historických máp a rukopisov, tlač štýlových fotografií, posterov, fotokníh a iných výtlačkov.

viac informácií - Fotopapier FineArt

Plátno Canvas pre fotografickú atramentovú tlač


Plátna série Lomond Canvas sú na báze prírodného materiálu s jednostranným náterom polymérovej vrstvy, určenej na absorpciu atramentov. Povrch materiálu ponecháva pôvodnú štruktúru materiálu – prírodného umeleckého plátna. Plátno je tvorené nepravidelnou povrchovou štruktúrou, plátna sú vhodné predovšetkým pre tlač umeleckých reprodukcií olejových malieb, vhodné je aj použitie špeciálnych sprejov a umeleckých textúrových lakov, vďaka čomu reprodukcie sú na nerozoznanie od originálnych umeleckých diel. Vzhľadom na plastickosť absorpčnej vrstvy pre atramentovú tlač, je materiál dostatočne elastický a je možné ho upevňovať na drevené rámy bez poškodenia.

viac informácií - Plátno Canvas pre fotografickú atramentovú tlač

lomond logo 150px Copyright (c) 2011 Lomond Trading Ltd. All rights reserved

napíšte nám | nastaviť ako homepage | pridať medzi obľúbené
HTML4.01  CSS sk.sk main