vyhľadávanie:
Jazyk: skczende • prihlásiť • registrácia

Médiá pre laserovú tlač

Sortiment materiálov Lomond pre laserovú tlač tvorí široký sortiment univerzálnych papierov a špeciálnych médií. Materiály pre laserovú tlač so špeciálnou povrchovou úpravou, zabezpečujúcou dokonalú absorpciu tonerového prášku, sú vhodné pre akúkoľvek laserovú tlačiareň. Všetky médiá Lomond pre laserovú tlač spĺňajú požiadavky všetkých výrobcov tlačiarní. Papiere a ostatné médiá sú stabilné pri zvýšenom tepelnom prostredí, ku ktorému dochádza pri procese tlače, s antistatickou úpravou, s vynikajúcou povrchovou úpravou, umožňujúcou dokonalú adhéziu tonerového prášku, s vysokou odolnosťou voči vplyvom vonkajšieho prostredia.

Séria materiálov Lomond pre laserovú tlač dopĺňajú aj špeciálne materiály pre umeleckú a špeciálnu tlač fotografií, pohľadníc, obalov na knihy, jedálnych lístkov a iných reklamných materiálov.

Špeciálny materiál pre termotransférový prenos umožňuje aplikáciu vytlačených obrázkov na rôzne druhy materiálov, ako najmä sklo, keramika, textil a iné.

CLC papiere pre farebnú laserovú tlač


Papier série Lomond Colour Laser Copy (CLC papier) sú určené pre vysokokvalitnú plne farebnú laserovú tlač na ľubovoľných kancelárskych a profesionálnych farebných tlačiarňach a kopírovacích strojoch. Sortiment materiálov tvoria papiere s rôznymi druhmi povrchov, s jednostrannou alebo obojstrannou povrchovou úpravou, v rôznych plošných hmotnostiach od 130 až po 270 g/m2.

viac informácií - CLC papiere pre farebnú laserovú tlač

štrukturované papiere pre laserovú tlač - Perchament


Séria materiálov Lomond Fine Art Perchament pre laserové tlačiarne je určená pre tlač so špeciálnymi požiadavkami na vzhľad dokumentov. Sériu tvorí 5 farebných odtieňov – biela, žltá, strieborná, modrá a piesková farba. Papiere sú s obojstrannou povrchovou úpravou, s matným povrchom imitujúcim pergamenové papiere. Papiere majú vynikajúcu schopnosť adhézie tonerového prášku.

viac informácií - štrukturované papiere pre laserovú tlač - Perchament

štrukturované papiere pre laserovú tlač - Metallic


Séria materiálov Lomond Fine Art Metallic pre laserové tlačiarne je určená pre tlač so špeciálnymi požiadavkami na vzhľad dokumentov. Papiere majú špeciálny metalízovaný odlesk, papiere sú s obojstrannou povrchovou úpravou. Papiere majú vynikajúcu schopnosť adhézie tonerového prášku.

viac informácií - štrukturované papiere pre laserovú tlač - Metallic

lomond logo 150px Copyright (c) 2011 Lomond Trading Ltd. All rights reserved

napíšte nám | nastaviť ako homepage | pridať medzi obľúbené
HTML4.01  CSS sk.sk main