vyhľadávanie:
Jazyk: skczende • prihlásiť • registrácia

Fotopapier FineArt Gallery

lomond

Sortiment fotopapierov Lomond Gallery tvorí niekoľko základných kategórií materiálov: Smooth, Grainy, Velour, Linen, Metallic a Fibre. Jednotlivé kategórie sa od seba odlišujú typom štruktúry a povrchu materiálu.

Okrem typu povrchy je každý materiál označený aj podľa intenzity povrchovej štruktúry – od jemnej štruktúry až po výrazne silnú štruktúru. Materiály sú k dispozícii v rôznych plošných hmotnostiach od 170 g/m2 až po 340g/m2.

Papiere s označením Archive sú optimalizované pre tlač s pigmentovými atramentmi. Sortiment dopĺňajú aj obojstranné materiály FineArt (DS - Double Sided), ktoré umožňujú tlač na obidve stránky hárku, čím prinášajú zaujímavé možnosti použitia. Materiály sú vo formátoch A4 a A3, ako aj vo formátoch pre veľkoformátovú tlač v roliach.


Lomond Fine Art Smooth

Fotopapiere Fine Art Smooth sú určené pre tlač umeleckých fotografií. Povrchová štruktúra fotopapiera dodáva fotografiám elegantný a historický vzhľad, osobitnú mäkkosť a hladké zamatové línie. Okrem toho sú tieto fotopapiere vhodné pre tlač dizajnérov, umeleckých reprodukcií a iných výtlačkov. Papiere sú vhodné pre tlač s pigmentovými, ako aj dye-based atramentmi.

Smooth Natural White. Jednostranný fotopapier pre umeleckú tlač, s prirodzenou belosťou, s príjemným hladným a jemným povrchom na dotyk. Rovnako ako ostatné fotopapiere série Lomond Fine Art Galley poskytujú vynikajúcu reprodukciu farieb a detailov pri portrétových fotografiách.

Extra Smooth Extra White DS. Žiarivo biely a mimoriadne hladký obojstranný povrch pre umeleckú tlač. Vytlačeným fotografiám dodáva papier prirodzenú mäkkosť a plynulosť odtieňov. Materiál Extra Smooth Extra White je najbelší a najhladší materiál v širokej ponuke materiálov Fine Art Gallery.

Smooth Natural White DS Archive. Obojstranný fotopapier pre umeleckú tlač s prirodzenou belosťou papiera, hladký a jemný povrch. Materiál má vylepšené vlastnosti pre ochranu pred UV žiarením, v´daka čomu výtlačky dosahujú mimoriadne dlhú životnosť. Vhodný predovšetkým pre tlač s pigmentovým atramentmi, tlač je možná aj s atramentmi na báze vody (die based).


Lomond Fine Art Velour

Fotopapiere Lomond Fine Art Velour majú mäkkú zamatovú povrchovú štruktúru, vďaka čomu sú mimoriadne vhodné pre tlač reprodukcií umeleckých diel, vytvorených rôznymi technikami ručného maľovania – akvarelové, temperové, tušované a olejové maľby. Určené sú najmä pre tlač umeleckých fotografií, posterov, umeleckých diel a iných dizajnérskych prác. Papiere sú vhodné pre tlač s pigmentovými, ako aj dye-based atramentmi. Fine-Velour Natural White DS. Materiál má obojstranné pokrytie, vďaka čomu je vhodný pre tlač fotokníh, bookletov a fotografických portfólií . Fotografiám dodáva jedinečný zamat.

Velour Bright Natural White. Jednostranný papier pre umeleckú tlač, s prirodzenou belosťou papiera, zamatový povrch.

Velour Bright Natural White Semigloss. Jednostranný papier pre umeleckú tlač, s prirodzenou belosťou papiera, zamatový povrch. Mimoriadne vhodný pre tlač reprodukcií umeleckých diel vytvorených olejomaľbou. Jedinečnou vlastnosťou materiálu je to, že po tlači dostáva materiál jemný odlesk.

Velour Bright Natural White Archive. Materiál s vysokou plošnou hmotnosťou, s prirodzenou belosťou papiera, zamatový povrch. Materiál má vylepšené vlastnosti pre ochranu pred UV žiarením, v´daka čomu výtlačky dosahujú mimoriadne dlhú životnosť. Vhodný predovšetkým pre tlač s pigmentovým atramentmi, tlač je možná aj s atramentmi na báze vody (die based)


Lomond Fine Art Grainy

Fotopapiere série Fine Art Grainy majú zrnistý povrch s rôznou intenzitou od najjemnejšieho povrchu až po povrch s výraznou zrnitosťou. Vďaka tomu sú mimoriadne vhodné pre tlač reprodukcií umeleckých diel, vytvorených rôznymi technikami ručného maľovania – akvarelové a pastelové maľby. Tieto fotopapiere vhodné pre tlač dizajnérov, umeleckých reprodukcií a iných výtlačkov. Papiere sú vhodné pre tlač s pigmentovými, ako aj dye-based atramentmi.

Fine-Grainy Natural White. Jednostranný fotopapier pre umeleckú tlač, s prirodzenou belosťou s jemnou zrnitou povrchovou štruktúrou. Je mimoriadne vhodný pre tlač reprodukcií pastelových umelecký diel.

Fine-Grainy Natural White DS. Obojstranný fotopapier pre umeleckú tlač, s prirodzenou belosťou s jemnou zrnitou povrchovou štruktúrou. Vzhľadom na to, že ide o obojstranný materiál, je vhodný pre tlač fotografického portfólia..

Coarse-Grainy Natural White Archive. Papier s vyššou plošnou hmotnosťou, vhodný pre tlač umeleckých reprodukcií s výraznou zrnistou štruktúrou. Materiál má vylepšené vlastnosti pre ochranu pred UV žiarením, vďaka čomu výtlačky dosahujú mimoriadne dlhú životnosť. Vhodný predovšetkým pre tlač s pigmentovým atramentmi, tlač je možná aj s atramentmi na báze vody (die based).


Lomond Fine Art Linen

Fotopapiere série Fine Art Linen majú povrchovú štruktúru imitujúcu ľanový textil s rôznymi stupňami jemnosti štruktúry. Vďaka tomu sú mimoriadne vhodné pre tlač reprodukcií umeleckých diel, vytvorených rôznymi technikami ručného maľovania. Sú rovnako vhodné pre tlač exkluzívnych fotografií, posterov a iných dizajnérskych výtlačkov. Papiere sú vhodné pre tlač s pigmentovými, ako aj dye-based atramentmi.

Fine-Linen Natural White. Jednostranný fotopapier pre umeleckú tlač, s prirodzenou belosťou s jemne výraznou povrchovou štruktúrou.

Middle-Linen Natural White. Jednostranný fotopapier pre umeleckú tlač, s prirodzenou belosťou so stredne výraznou povrchovou štruktúrou.

Coarse-Linen Natural White Archive. Jednostranný fotopapier pre umeleckú tlač, s prirodzenou belosťou so silne výraznou povrchovou štruktúrou. Materiál má vylepšené vlastnosti pre ochranu pred UV žiarením, vďaka čomu výtlačky dosahujú mimoriadne dlhú životnosť. Vhodný predovšetkým pre tlač s pigmentovým atramentmi, tlač je možná aj s atramentmi na báze vody (die based).


Lomond Fine Art Metallic

Exkluzívny fotopapier série Fine Art Metallic, s jemným kovovým odleskom. Fotopapier Lomond Fine Art Meytallic je určený najmä pre profesionálnych fotografov, dizajnérov a umelcov. Mikroporézne pokrytie papier s jemným kovovým odleskom je vhodné pre tlač s pigmentovými atramentmi, ako aj s atramentmi na báze vody (dye based). Mikroporézne pokrytie umožňuje okamžité schnutie farbiva, jemnú a rovnomernú absorpciu farbiacich atramentov.


Lomond Fine Art Fibre

Lesklý fotopapier s teplým odtieňom bielej farby so zamatovou stredne intenzívnou štruktúrou imitujúcou vláknitý povrch. Papier je vhodný pre všetky druhy atramentových tlačiarní, papiere sú vhodné pre tlač s pigmentovými, ako aj dye-based atramentmi. Je určený najmä pre tlač umeleckých fotografií, umeleckých reprodukcií, ako aj obyčajných fotografií, prípadne blahoželaní, ponukových listov, katalógy, portfóliá a iné.


lomond logo 150px Copyright (c) 2011 Lomond Trading Ltd. All rights reserved

napíšte nám | nastaviť ako homepage | pridať medzi obľúbené
HTML4.01  CSS sk.sk main