vyhľadávanie:
Jazyk: skczende • prihlásiť • registrácia

Sortiment produktov pre digitálnu tlač

Spoločnosť Lomond Trading Ltd. so sídlom vo Veľkej Británii patrí k významným distribútorom spotrebných OEM kompatibilných materiálov pre bežnú i profesionálnu tlač. V súčasnosti ponúkame vyše 600 kategórii produktov najvyššej kvality od rôznych výrobcov z Japonska, USA, Veľkej Británii, Holandska, Švajčiarska, Nemecka, Španielska, Talianska a Fínska. Vďaka našej silnej pozícii na trhoch, kde pôsobíme, veľkosti ponuky a prepracovanej logistiky si môžeme dovoliť ponúknuť vám tie najkvalitnejšie materiály od výrobcov z celého sveta za priaznivé ceny!

kancelársky papier


Kancelárske papiere Lomond sú určené pre bežnú kancelársku tlač textových dokumentov, tabuliek, grafov a iných výtlačkov na čiernobielych alebo farebných tlačiarňach a kopírovacích strojoch.

viac informácií - kancelársky papier

kancelársky farebný papier


Farebný kopírovací papier Lomond v štandardnej (80 g/m2) a vyššej (160 g/m2) plošnej hmotnosti s vysokou nepriezračnosťou, je vhodný aj pre obojstrannú tlač. Antistatický hladký povrch poskytuje bezproblémovú tlač na tlačiarenských strojoch, ako aj na konvenčných litografických zariadeniach.

viac informácií - kancelársky farebný papier

fotopapier pre atramentovú tlač


Séria fotopapierov Lomond Photo Paper pre atramentovú tlač obsahuje rôzne natierané fotopapiere s plošnou hmotnosťou od 90 do 240 g/m2, Sortiment tvoria jednostranné alebo obojstranné pokrytie materiálu, s matným alebo lesklým povrchom. Fotopapiere Lomond v hárkových formátoch sú dodávané v rozmeroch A4, A3, A2, A3+ a 10x15 cm.

viac informácií - fotopapier pre atramentovú tlač

fotopapier Premium s mikroporéznym povrchom


Fotopapiere Lomond Premium Photo Paper predstavujú sériu materiálov s najnovšou technológiou natieraných papierov s mikroporéznym povrchom. Mikroporézne fotopapiere sú určené najmä pre tlač fotografií v maximálnej kvalite, ktorá je zrovnateľná alebo prekonáva kvalitu tradičných technológií výroby fotografií.

viac informácií - fotopapier Premium s mikroporéznym povrchom

fotopapier FineArt


Fotopapiere a plátna série Lomond Fine Art sú určené pre umeleckú fotografickú tlač, používanú najmä medzi fotografmi, umelcami a dizajnérmi. Papiere sú vhodné predovšetkým pre tlač reprodukcií umeleckých diel, kopírovanie historických máp a rukopisov, tlač štýlových fotografií, posterov, fotokníh a iných výtlačkov.

viac informácií - fotopapier FineArt

plátno Canvas pre fotografickú atramentovú tlač


Plátna série Lomond Canvas sú na báze prírodného materiálu s jednostranným náterom polymérovej vrstvy, určenej na absorpciu atramentov. Povrch materiálu ponecháva pôvodnú štruktúru materiálu – prírodného umeleckého plátna. Plátno je tvorené nepravidelnou povrchovou štruktúrou, plátna sú vhodné predovšetkým pre tlač umeleckých reprodukcií olejových malieb, vhodné je aj použitie špeciálnych sprejov a umeleckých textúrových lakov, vďaka čomu reprodukcie sú na nerozoznanie od originálnych umeleckých diel. Vzhľadom na plastickosť absorpčnej vrstvy pre atramentovú tlač, je materiál dostatočne elastický a je možné ho upevňovať na drevené rámy bez poškodenia.

viac informácií - plátno Canvas pre fotografickú atramentovú tlač

CLC papiere pre farebnú laserovú tlač


Papier série Lomond Colour Laser Copy (CLC papier) sú určené pre vysokokvalitnú plne farebnú laserovú tlač na ľubovoľných kancelárskych a profesionálnych farebných tlačiarňach a kopírovacích strojoch. Sortiment materiálov tvoria papiere s rôznymi druhmi povrchov, s jednostrannou alebo obojstrannou povrchovou úpravou, v rôznych plošných hmotnostiach od 130 až po 270 g/m2.

viac informácií - CLC papiere pre farebnú laserovú tlač

štrukturované papiere pre laserovú tlač


Séria papierov Lomond Fine Art Laser je vhodná pre kreatívnu tlač umeleckých obrazov a replík umeleckých diel, špeciálnych obrázkov a fotografií, diplomov, certifikátov, cenníkov, ponukových listov, reklamných a propagačných materiálov, obchodných správ a iných jedinečných dokumentov. Štruktúra papiera s imitáciou pergamentu dodáva výtlačkom nezameniteľný vzhľad. Papier je určený pre laserovú tlač, vďaka špeciálnemu pokrytiu poskytuje maximálnu kvalitu laserovej tlače - dokonale absorbuje farbiaci tonerový prášok, výtlačkom dodá vysoký kontrast a zvýšenú odolnosť voči vlhkosti a UV žiareniu.

viac informácií - štrukturované papiere pre laserovú tlač

polyesterové fólie (PET)


Rôzne druhy polyesterové fólie Lomond sa používajú pre tlač fólií pre spätnú projekciu, prípadne ich je možné použiť aj na rôzne iné použitie pri reklamnej a kancelárskej tlači. Sortiment tvoria fólie pre ručný popis, pre kopírovacie stroje, pre čiernobiele a farebné laserové tlačiarne a pre atramentové tlačiarne. Sortiment dopĺňajú samolepiace fólie alebo nepriehľadné biele fólie.

viac informácií - polyesterové fólie (PET)

samolepiace etikety


Samolepiace papiere a etikety sú vhodné pre tlač etikiet, samolepiek, čiarových kódov, označení produktov a balení, samolepiek pre CD nosiče a množstvo iných výtlačkov s potrebou nalepenia papiera na pevný podklad.

viac informácií - samolepiace etikety

laminovacie fólie pre tepelnú lamináciu


Laminovacie fólie Lomond sa používajú pre ochranu dokumentov za účelom zvýšenia odolnosti voči vonkajším vplyvom, ako je najmä voda a mechanické poškodenie, zároveň laminovanie dokumentov predlžuje ich životnosť. Laminovacie fólie s hrúbkou 24 až 30 mikrónov sa používajú najmä v polygrafii, pre ochranu dokumentov sú odporúčané fólie s hrúbkou 100 mikrónov. Pre laminovanie fotografií je vhodné použiť fólie s hrúbkou od 125mikrónov.

viac informácií - laminovacie fólie pre tepelnú lamináciu

transfer médiá


Materiály série Lomond Transfer sú určené pre prenos vytlačených obrázkov na rôzne druhy materiálov. Sú určené pre individuálnu kreatívnu tlač.

viac informácií - transfer médiá

kompatibilné náplne do atramentových tlačiarní


Nová séria kompatibilných náplní Lomond pre atramentovú tlač novej generácie, kompatibilné s tlačiarňami Epson, Canon, HP a Lexmark s novým atramentom a s novou technológiou výroby.

viac informácií - kompatibilné náplne do atramentových tlačiarní

kompatibilné náplne do laserových tlačiarní


Nová séria kompatibilných náplní pre laserové tlačiarne s použitými novými komponentami ponúka alternatívne a ekonomické riešenie kancelárskej tlače bez akýchkoľvek kompromisov na kvalitu tlače.

viac informácií - kompatibilné náplne do laserových tlačiarní

fotoalbumy


Fotoalbumy Lomond sú vhodné pre tradičné riešenia umiestnenia vytlačených fotografií do klasických fotoalbumov vo forme viazanej knihy. Ukladanie fotografií to tradičných fotoalbumov je mimoriadne obľúbené aj v súčasnej dobe, vašim fotografiám tak pridávajú atraktívnu možnosť prezentácie v rodine alebo v práci.

viac informácií - fotoalbumy

atramenty pre atramentové tlačiarne


Atramenty Lomond sú vyrábané s dôrazom na kvalitu výsledkov tlače na základe licencie s použitím zložiek a kontrolných testov významného európskeho výrobcu chemických komponentov. Laboratórne podmienky v spoločnosti Lomond umožňujú aktívne testovanie a prispôsobovanie chemických vzorcov atramentov za účelom dosiahnutia maximálnej kvality tlače a farebnej reprodukcie. Cieľom snahy je produkcia atramentov, plne kompatibilných so všetkými fotopapiermi Lomond, ako aj s materiálmi OEM výrobcov tlačiarní. Ponuku tvoria dye-based, ako aj pigmentové atramenty pre takmer všetky bežne dostupné domáce, kancelárske a veľkoformátové tlačiarne.

viac informácií - atramenty pre atramentové tlačiarne

XL média pre veľkoformátovú tlač


Veľkoformátové materiály Lomond XL pre atramentovú tlač sú určené pre výrobu plagátov, oznamov, pútačov, máp, plnofarebnej reklamy a umeleckých reprodukcií.

viac informácií - XL média pre veľkoformátovú tlač

lomond logo 150px Copyright (c) 2011 Lomond Trading Ltd. All rights reserved

napíšte nám | nastaviť ako homepage | pridať medzi obľúbené
HTML4.01  CSS sk.sk main