hledat:
Jazyk: skczende • přihlásit • registrace

Podpora

ICC profily

lomond icc profiles
ICC profil je dátový popis charakteristík farebného spektra jednotlivých zariadení, ako sú napríklad monitor, tlačiareň alebo scanner, tak, aby jednotlivé farby boli na všetkých zariadeniach zobrazované tak, ako majú skutočne vyzerať. Tento problém je prítomný aj pri atramentovej tlači, kde pri nesprávnej kalibrácii farieb môže dochádzať k menším, či väčším farebným odchýlkam od skutočných farieb. Značkové tlačiarne sú predkalibrované priamo na médiá, ponúkané pod rovnakou značkou. V prípade OEM kompatibilných médií sa môžu vyskytovať drobné farebné odchýlky od požadovaných farieb. Lomond samozrejme poskytuje ICC profily ku všetkým svojim produktom.

Víc informací - ICC profily
Návod k instalaci a použití ICC profilů
Návod k instalaci a použití ICC profilů pro tiskárny Lomond Evojet Office
Vyhledat ICC profil
Vyhledat ICC profil pro tiskárny Lomond Evojet

Lomond Home PhotoLab

lomond home photolab
Jedineční kombinace samolepících fotopapírů Print&Stick s výseki s rozměrmi od 18x24, 13x18, 10x15, 9x13, 6x9, 4x5 až po 3x4 v spojení s programem Lomond Home PhotoLab umožňuje jednoduchý a přehledný tisk vašich fotografií přímo do samolepících výseků fotopapíru. Integrální součástí programu je automatická aplikace ICC profilů při tisku pro všechny materiály Lomond s použitím OEM nebo Lomond náplní bez nutnosti složité instalace ICC profilů do systému. Součástí je taky automatické nastavení parametrů tisku pro zvolené médium (fotopapír, inkoustová náplň).

Víc informací - Lomond Home PhotoLab
stáhnout Lomond Home PhotoLab 1.0 demo (93.2 MB) (93.2 MB)

šablony pro samolepící papíry

lomond
Medzi produkty Lomond patria aj samolepiace etikety a štítky s rôznymi výsekmi. Lomond Vám ponúka šablóny na výseky etikiet Lomond pre bežne používané programy, ako sú napríklad Adobe Photoshop alebo Corel Draw. Všetky šablóny sú k dispozícii zdarma aj na tejto stránke.

Víc informací - šablony pro samolepící papíry

Katalog produktů Lomond

Stáhněte si katalog produktů Lomond do vašeho počítače.

adobeLomond Product Catalog 2009 english version, low quality (PDF) (7.2 MB)

lomond logo 150px Copyright (c) 2011 Lomond Trading Ltd. All rights reserved

napište nám | nastavit jako homepage | přidat mezi oblíbené
HTML4.01  CSS sk.sk main